O nás

Vítejte na stránkách společnosti JKhunting s.r.o.! Jsme skupina vášnivých myslivců, kteří se rozhodli spojit své síly, zkušenosti a znalosti do jedné firmy, abychom Vám mohli poskytnout ty nejlepší služby v oblasti myslivosti, lovu a střelectví.

Naše cesta začala jednoho slunného dne uprostřed lesa, kdy jsme si uvědomili, že bychom mohli spojit naše zájmy a odbornost do něčeho většího. A tak se zrodila myšlenka JKhunting – firma navržená tak, aby uspokojila potřeby každého myslivce, lovce i sportovního střelce.

Není nám lhostejné, komu nabízíme naše služby. Našimi ideálními zákazníky jsou myslivci jako vy – ti, kteří milují přírodu a váží si tradic a hodnot spojených s lovem. Jsme tu pro vás, abychom zajistili, že váš lovecký, sportovní zážitek bude co nejlepší.

Co nás odlišuje od ostatních? Je to kombinace naší hluboké znalosti oboru a touhy poskytnout osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nejsme jen další obchod s loveckými potřebami – jsme partneři, kteří vám pomohou najít přesně to, co hledáte.

Naše sídlo v malebné vesničce Vavřinec je vybaveno nejmodernějšími zařízeními a zkušeným personálem, který vám rád poradí s výběrem toho pravého právě pro vás. Nabízíme široký sortiment produktů od renomovaných značek a také zprostředkovávání poplatkových lovů jak v České republice, tak i v zahraničí důvodem, proč byste si měli vybrat právě nás, je jednoduchý: Jsme unikátní a jiní než konkurence. Na našich webových stránkách naleznete nejen produkty a služby, ale také poutavé příběhy a rady od našich odborníků. Jsme tu proto, abychom se s vámi podělili o naše zkušenosti a pomohli vám stát se lepším myslivcem.

Takže pokud jste nadšený myslivec, střelec, lovec hledající spolehlivého partnera pro své dobrodružství, JKhunting je tu právě pro vás! Navštivte nás osobně ve Vavřinci 17, nebo se s námi podělte o své zkušenosti a dotazy prostřednictvím našich webových stránek.

Přejeme vám mnoho úspěšných a nezapomenutelných loveckých zážitků!

Tým JKhunting

Lovu zdar! Tým JKhunting.