Steel Action HS 6,5 7mm-08 Rem.

Položka byla vyprodána…
68 900 Kč 56 942,15 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 1489

Detailní popis produktu

Ráže: 7mm 08 Rem.

Délka hlavně: 51cm

Pažba dle výběru:
Plast
Dřevo I
Dřevo II
Dřevo III
Dřevo IV
Flexi - stavitelná lícnice
MX - stavitelná lícnice i délka pažby

Pravé i levé provedení

 

Steel Action model HS (Hunting Short) je moderní lovecká zbraň, která kombinuje robustní ocelovou konstrukci, otočný zámek hlavy a technologii přímého tahu.

Všechny díly systému jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli s nitrokarbonizovaným povrchem, díky kterému jsou díly odolné proti opotřebení a korozi. Lůžko závěru s integrovanou Picatinny lištou a hlaveň zašroubovaná do lůžka je zárukou vysoké přesnosti. Jednoduše navržený uzávěr lze demontovat bez nástrojů pro čištění a mazání. Ocelový zásobník má dvě řady a lze jej rychle měnit a plnit shora.

 

 

 

 

 

Lůžko závěru z vysokopevnostní zušlechtěné oceli ve spojení s lištou Picatinny a pevně zašroubovaná hlaveň je zárukou nejvyšší přesnosti. Velkoryse dimenzované vyhazovací okénko umožňuje přebíjení jednotlivých nábojů shora.

Montáž Steel Action (nitrokarbonizovaná ocel) se dvěma čepy a pákovou fixací.

Individuálně nastavitelná lícnice dělá z vašeho Steel Action společníka šitého na míru dané oblasti. Lícnice je výškově i stranově nastavitelná, takže každé přilícení padne hned jako ulité.

S naší nastavitelnou spouští nabízíme každému lovci optimální, individuální hmotnost spouště. Od 500 do 2500 gramů si každý najde tu správnou spoušť pro sebe.

Možnost úsťové brzdy.

Pažba, pro jednoho lovce jednoduchá a robustní, pro jiného výrazem přirozené krásy a individuality. Pažbaři zformovaná do funkční, lovecké pažby, která splní každé přání.

K dispozici čtyři třídy dřeva, kde si každý najde svého dostupného osobního favorita.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulové
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: