Stalon RF 1/2-28 unef Rimfire .17-.22*

Stalon RFnepřevlečný tlumič vyvinutý pro lov a střelbu z malorážkových zbraní ráží .17-22. Díky malému průměru, který činí pouze 31,5 mm, velmi nízké váze a skvělému útlumu hluku je tento tlumič skvělou volbou pro dlouhé i krátké malorážkové zbraně. 

2 690 Kč 2 223,14 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 64134
Stalon RF 1/2-28 unef Rimfire .17-.22*
Stalon RF
Novinka Tip

Detailní popis produktu

NEPŘEVLEČNÝ MALORÁŽKOVÝ TLUMIČ S VYNIKAJÍCÍM VÝKONEM
Stalon RF je náš speciální tlumič pro VŠECHNY ráže malorážek. Bez ohledu na typ střelné zbraně překonává vše, co jsme viděli a slyšeli. Stalon RF s hmotností pouhých 96 gramů a délkou necelých 12 cmvydrží nepřetržitou střelbu. RF je jediný tlumič, který potřebujete pro ráže .17 - .22 Rimfire.


PRO NÁBOJE S OKRAJOVÝM ZÁPALEM
Tlumič je speciálně navržen pro náboje s okrajovým zápalem, jako je .17 HMR, .22 LR nebo .22 WMR. Náboje s okrajovým zápalem obsahují méně střelného prachu než náboje se středovým zápalem. Stalon RF má proto menší rozměry a přitom stále excelentně snižuje hluk.
Vyznačuje se předním provedením, což znamená, že pouze prodlužuje zbraň pouze dopředu, aniž by se jakákoli část tlumiče převlékala dozadu přes hlaveň. Díky tomu jej lze snadno nainstalovat na všechny typy zbraní - krátké i dlouhé.

Doplňkové parametry

Kategorie: STALON RF
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: