Krátké stínidlo s krytkou pro PARD zaměřovač

Položka byla vyprodána…
970 Kč 801,65 Kč bez DPH
Dostupnost: Není skladem
Kód: 617
Krátké stínidlo s krytkou pro PARD zaměřovač

Detailní popis produktu

Krátké stínidlo s krytkou čočky pomáhá zabránit odleskům při používaní za velmi jasných světelných podmínek. Příchozí sluneční světlo může snížit ostrost obrazu, takže jednoduché stínidlo tomu zabrání. Elegantní magnetické pružinové víčko se rychle odklopí, protože při pohledu na váš cíl se počítá každá sekunda. Víčko lze otáčet libovolným směrem nezávisle na hlavním těle stínidla, což vám pomůže nastavit si ideální polohu, která vám vyhovuje. Stínidlo bylo navržené s uzamykacími výstupky, aby se zabránilo vypadnutí z vašeho zaměřovače. Jsme jediným dodavatelem, který to začlenil do našeho designu, protože spoléhání se na jednoduché zasunutí při interferenčním uložení nestačí k tomu, aby zabránil vypadnutí stínidla. Hlavní tělo má několik hřebenů pro vynikající přilnavost při otáčení. Náš design má všechny tyto hřebeny stejné velikosti, aby se zabránilo nepříjemné manipulaci s jediným větším hřebenem, jak se často vyskytuje. Lze jej snadno ovládat i v rukavicích.

Druhou funkcí krátkého stínidla je usnadnění manipulace při ostření přední čočky. Ostřící kroužek u PARD zaměřovače je velmi malý a zvláště při použití rukavic může být manipulace s ním náročná. Stínidlo prodlužuje manipulační plochu stínidla a tím výrazně usnadňuje ostření.

Třetí funkcí je komplexní ochrana čočky a ostřícího mechanismu. Stínidlo pokrývá celý mechanismus přední čočky a chrání její uložení proti nárazům. Stínidlo je vyrobeno z kvalitního ABS materiálu. Přední krytka brání vniknutí předmětů k čočce.

Dlouhé stínidlo Vám tedy zaručí:

1) Žádné odlesky

2) Snadnější a přesnější ostření

3) Ochrana přední čočky a ostřícího mechanismu

Poznámka: Naše sluneční clony jsou navrženy pro původní Pard zaměřovače. Použití držáku jiného výrobce nemusí poskytnout potřebnou vůli, aby se vešel. V případě pochybností nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme.

Shrnutí klíčových funkcí:

  • Kompatibilní s PARD NV008, NV008P, NV008-LRF, NV008P-LRF
  • Odolná konstrukce ABS. je pevná nárazuvzdorná směs tří různých plastových materiálů (Acrylonitrile Butadiene Styrene)
  • Magneticky odpružená výklopní krytka.
  • Nezávisle otočná výklápěcí krytka
  • Vyztužený design pro větší přilnavost.

Parametry:

  • Celková délka: 80.2 mm
  • Průměr na konci puškohledu: 41.2 mm
  • Maximální průměr sklopeného víčka: 62 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Hmotnost (g): 30
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: