Artipel řemen na zbraň se zásobníkem 103 cm

Řemen na kulovnici se zásobníkem na střelivo

Položka byla vyprodána…
1 851 Kč 1 529,75 Kč bez DPH
Dostupnost: Vyprodáno
Kód: 589
Artipel řemen na zbraň se zásobníkem 103 cm

Detailní popis produktu

Artipel BR 05/2 Řemen na zbaň, se zásobníkem na střelivo

skladem na prodejně

Řemen na zbraň s vodovzdornou úpravou a vycpávkou s efektem teletiny.
Je kompletně podšitý neklouzavým velurem.
Ručně přišitá poutka s přezkou a se zásobníkem na střelivo.
Délka: 103 cm 

 

Údržba:

Produkt je plně vyroben v Itálii řemeslným způsobem z nejkvalitnější kůže. Nedokonalost či různé tóny jsou důkazem přírodního materiálu. Je možné zaznamenat rozdíly v odstínech, protože každý kus kůže absorbuje barvu odlišně. Zamokřenou kůži z deště nebo sněhu ponechejte v pokojové teplotě mimo zdroje tepla. K odstranění drobných škrábanců či skvrn po dešti použijte horký vzduch k nahřátí voskové vrstvy a jemným hadříkem zatřete. Nenahřívejte švy po dlouhou dobu, dojde k poškození! K údržbě nepoužívejte produkty na bázi silikonu. Před každým použitím zkontrolujte stav.

ARTIPEL

Artipel je italská firma s dlouhou tradicí ve výrobě koženého zboží pro lov a také volný čas. Všechny položky jsou vyráběny ručně, s použitím nejlepší kůže, a co víc, všechny výrobky jsou patinovány speciálním přípravkem pro zachování dlouhé životnosti. Jsme velice hrdí na použití této starobylé metody práce s kůží.

Produkty obsahují řemeny na zbraně, nábojové pásy, obaly na zbraně, batohy, pásky, pouzdra na dokumenty a obecně kožené zboží. Všechny výrobky je možné opatřit jménem vlastníka, názvem společnosti a jakýmkoli logem. To dává velkou flexibilitu uspokojit i náročného zákazníka.

Je to unikátní povrchová úprava, která dává výrobkům jedinečný vzhled a trvanlivost.  Řemeny a pouzdra zdůrazní krásu a hodnotu Vaší zbraně a přitom jsou naprosto praktické a odolné. Nejen dobře poslouží, ale zároveň potěší.

 

Označení: BR 05/2 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: